Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Mgr. Zuzana Nemčoková Ne Rozvrh
Riaditeľka
riaditel@soslevice.sk
 
 
Ing. Marta Agárdyová Ag Rozvrh
Zástupkyňa
agardymarta@gmail.com
 
 
Ing. Zuzana Hrušovská, PhD. Hru Rozvrh
Zástupkyňa
zuzhru@centrum.sk
 
 
PaedDr. Iveta Pomothyová Pom Rozvrh
Zástupkyňa
zarspv.sossluzieblevice@gmail.com
 
 
Mgr. Veronika Adamová, PhD. Ada Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Viera Bajanová Majsterka
 
 
Bc. Žaneta Botková Majsterka
 
 
PaedDr. Zlatica Cibulová Ci Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.H
zlatica.cibulova@centrum.sk
 
 
Mgr. Jozef Duhony Du Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Anetta Foltánová Fol Rozvrh
Triedna učiteľka: I.K
 
 
Ing. Silvia Fortunová For Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Účtujeme v pohode
 
 
Ing. Anna Frimm FrA Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Krok za krokom po anglicky
 
 
Bc. Oľga Gagová Majsterka
Vedie krúžok: Zážitková gastronómia
 
 
Bc. Ľudovít Gálik Majster
 
 
Ing. Tímea Gieronová Gie Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Viera Gogorová Gog Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.G
Vedie krúžok: Grafik- fotograf
 
 
Ing. Gabriela Hanková Han Rozvrh
Triedna učiteľka: II.B
 
 
Mgr. Gizela Hanová Han Majsterka
Vedie krúžok: Mladý hostiteľ
 
 
Mgr. Jana Hríbiková Hrí Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.KL
Vedie krúžok: Krok za krokom v SJL
 
 
Mgr. Blanka Chubanovová Chu Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Slovensko v EÚ
chubeska@azet.sk
 
 
Ing. Ivana Jahnová Jah Rozvrh
Triedna učiteľka: III.D
 
 
Mgr. Peter Jedlička Je Rozvrh
Triedny učiteľ: II.N
 
 
Ing. Andrea Jedličková JeA Rozvrh
Triedna učiteľka: II.D
 
 
Ing. Emília Kapišinská Kap Rozvrh
Učiteľka
 
 
PaedDr. Lenka Kluchová KL Rozvrh
Triedna učiteľka: III.KL
 
 
Jozef Korec Majster
 
 
Mgr. Zuzana Košíková Koš Rozvrh
Triedna učiteľka: III.C
 
 
Bc. Antónia Kotorová Majsterka
Vedie krúžok: Barman
 
 
Ing. Anna Kováčová Kov Rozvrh
Triedna učiteľka: I.A
Vedie krúžok: Spravovanie financií
 
 
Ing. Miloslav Lacko Lac Rozvrh
Triedny učiteľ: II.A
 
 
Mgr. Elena Michalíková ME Rozvrh
Triedna učiteľka: III.A
 
 
Bc. Dana Mizeráková Majsterka
Vedie krúžok: Barista
 
 
Jozef Morvai Majster
 
 
Ing. Eva Nagy Nag Rozvrh
Učiteľka
eva96@post.sk
 
 
Ing. Ján Nezník Nez Rozvrh
Učiteľ
Neznik@zmail.sk
 
 
Mgr. Oľga Obrtalová Obr Rozvrh
Triedna učiteľka: III.G
 
 
Mgr. Jarmila Óváriová Óva Majsterka
 
 
Mgr. Jana Pástorová Rozvrh
Triedna učiteľka: V.H
 
 
Bc. Martin Paukovič Pau Majster
 
 
Ing. Anna Péliová Rozvrh
Učiteľka
Anna.Peliova@zmail.sk
 
 
Ing. Oľga Remiášová Rem Rozvrh
Triedna učiteľka: III.H
oremiasova@centrum.sk
 
 
Ing. Mgr. Mária Riecka Rie Rozvrh
Triedna učiteľka: I.B
 
 
PaedDr. Lenka Rubinská Rb Rozvrh
Triedna učiteľka: III.B
Vedie krúžok: Práca s počítačom a internetom
lenka.rubinska@zoznam.sk
 
 
Ing. Antonia Senešiová Se Rozvrh
Triedna učiteľka: I.N
 
 
Mgr. Anna Svetíková Sve Rozvrh
Triedna učiteľka: II.O
 
 
Mgr. Denisa Tóthová TD Rozvrh
Triedna učiteľka: II.H
Vedie krúžok: Slovenčina v kocke
Denisa.Tothova@azet.sk
 
 
Ing. Helena Tóthová TH Majsterka
 
 
Daniela Trnkusová Trn Majsterka
 
 
Bc. Elena Velšicová Majsterka
Vedie krúžok: TOP Someliér - barman
 
 
Mgr. Jana Vincencová-Oboňová Vin Rozvrh
Triedna učiteľka: I.H
 
 
Mgr. Dana Vojteková Voj Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Drahomíra Vrecníková Majsterka
 
 
Ing. Blanka Weincillerová Wei Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Alena Zsigmondová Zsi Rozvrh
Triedna učiteľka: I.C
zsigmondova@gmail.com
 
 
Ing. Roman Žáček Žáč Rozvrh
Učiteľ

© aScAgenda 2019.0.1135 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 19.10.2018

Novinky

Kontakt

  • Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, 934 80 Levice
    Ul. sv. Michala 36
    934 80 Levice
  • +421 36 6312471
    fax.: +421 36 6221 061

Fotogaléria